kronopol

Polecamy panele laminowane Kronopol Platinium w najwyższej jakości, trwałe i komfortowe. Pogrupowane w 6 kolekcji, odporne na zaplamienia, antystatyczne i antyalergiczne. W kolorystyce klasycznych dębów i drewna egzotycznego. Zobacz najnowszy katalog.

pdf-icon
kronopol

Polecamy panele marki Kronopol Laminate Flooring dostępne w kilku kolekcjach i objęte 10 i 15 letnią gwarancją. W bogatej kolorystyce ponad 50 dekorów wytrzymałych, odpornych na zabrudzenia i zarysowania, łatwych w pielęgnacji, zróżnicowanych pod względem właściwości użytkowych takich jak grubość płyty bazowej (od 6,00 do 10,00 mm) i klasa ścieralności (AC3, AC4). Zobacz najnowszy katalog.

pdf-icon
ClassenLog

Polecamy panele laminowane Classen w bogatej kolorystyce, skupione w 11 kolekcjach. Montowane w systemie Classen Megaloc lub EasyConnect z krawędziami zabezpieczonymi woskami Isowaxx. Zobacz najnowszy katalog.

pdf-icon
kronopol

Krono Original® to świat inspirujących pomysłów. Jako jeden ze światowych liderów, nieustannie rozwijamy
naszą ofertę o nowe, niepowtarzalne wzory podłóg i wyjątkowe kolekcje. Od doskonale odtworzonych struktur drewna, poprzez zadziwiająco naturalną powierzchnię kamienia, aż po rozmaite wymiary desek, Krono Original® to wyjątkowe źródło inspiracji.

pdf-icon